Sprawdź dlaczego warto wybrać zespół muzyczny Event Orchestra!

Kto tworzy zespół Event Orchestra?

Event Orchestra to grupa pięciu ludzi z pasją, profesjonalnych muzyków, dla których dzień bez muzyki to dzień stracony. Odnosimy sukcesy, bo wiemy jak sprawić, żeby goście bawili się do białego rana, a impreza była długo wspominana.

Jako zespół muzyczny, zawodowo podrywamy do tańca wujków, ciocie, kolegów i koleżanki z pracy:-) Muzyka jest naszą pasją i dlatego zawsze przywiązujemy dużą wagę do jakości wykonywanych utworów.

Poza zespołem Event Orchestra, każdy z nas stale angażuje się w różne projekty muzyczne, dzięki którym rozwija swoje umiejętności i podnosi jakość całego zespołu.

Poznaj nas

Artur

Gitarzysta, wokalista i konferansjer. Rock' n' roll kocha od przedszkola. Gra na gitarze akustycznej i elektrycznej. Prywatnie romantyk, ale największą pasję znajduje na scenie, gdzie daje z siebie całą energię.

Kacper

Klawiszowiec i aranżer. Czuwa nad harmonią i nadaje klimat muzyce, którą gramy. Prywatnie interesuje się muzyką klasyczną, jazzem i psychodelicznym rockiem. Miłośnik brzmień syntezatorowych.

Kasia

Wokalistka. Śpiewa od dziecka, występując w licznych spektaklach wokalno-tanecznych. Swoje umiejętności szlifowała w profesjonalnych szkołach oraz u boku poważnych wokalistów polskiej i zagranicznej estrady.

O nas-Paweł

Sebastian

Gitara basowa. To on sprawia, że serce zespołu bije. Razem z perkusją porywa do tańca na parkiecie wszystkie nogi. Wyczucie rytmu i taktu ma we krwi:-)

Paweł

Perkusista i akustyk. Główny filar zespołu, pilnuje aby wszystko, co gramy, miało odpowiednie brzmienie, tempo, czas i akcent. To on czuwa nad techniczną stroną naszej pracy.

Co robimy i gdzie gramy?

Event Orchestra to profesjonalny zespół muzyczny na wesele, imprezy firmowe i uroczystości, który gra wyłącznie na żywo.

Jesteśmy z Trójmiasta i najczęściej gramy w województwie pomorskim, ale możemy dojechać w każdy zakątek Polski.

Świetnie znamy branżę rozrywkową i mamy długoletnie doświadczenie. Dzięki temu potrafimy poprowadzić każdą imprezę tak, żeby pozytywne emocje niosły Was jeszcze długo po jej zakończeniu.